• Konkurs rodzinny, wewnątrzprzedszkolny pod tytułem: "Najpiękniejsza Dynia"

• Drodzy Rodzice!

Z okazji Dnia Dyni zapraszamy państwa na konkurs rodzinny, wewnątrzprzedszkolny pod tytułem:

"Najpiękniejsza Dynia"

Zadaniem konkursowym dla całej rodziny jest praca z dynią - ozdobienie/wycięcie.

Gotowe dynie można przynosić do przedszkola do 28 października 2022 (włącznie).

Prace będą oceniane przez komisję, składającą się z personelu przedszkola.

Każda osoba z komisji będzie mogła przydzielić punkty w skali od 1-5 (gdzie 5 to najwyższa nota) dla każdej pracy.

Prace z najwyższą punktacją zajmą kolejno:

III miejsce

Nagroda publiczności - głosowanie poprzez “polubienie” odbędzie się pod zdjęciami udostępnionymi w osobnym poście konkursowym na p-lnym Facebook’u.

Dla zwycięzców przewidziane są skromne ale miłe nagrody a każda rodzina biorąca udział w konkursie dostanie dyplom uczestnictwa.

Konkursy to wspaniała okazja do rozwijania wyobraźni, umiejętności oraz odwagi do dzielenia się swoimi dokonaniami. Nasz ma charakter zabawy wewnątrzprzedszkolnej, w której nikt nie wyjdzie z pustymi rękami - więc tym bardziej zachęcam do wzięcia udziału.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Nr 23, koordynatorem konkursu jest pani Ania.

2. Cele konkursu:

• rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci;

• umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych;

• wspólnie z rodzicami spędzenie czasu na wesołej zabawie;

• popularyzacja dyni i jej walorów żywieniowych oraz dekoracyjnych.

3. Warunki uczestnictwa:

• uczestnicy konkursu: cała rodzina;

• technika: praca przestrzenna z dyni;

• każdy uczestnik (rodzina) może dostarczyć jedną indywidualną pracę (dynię);

• do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą dane tj.: imiona i nazwisko autorów, nazwę grupy (w przypadku rodzeństw proszę podać obie grupy).

4. Kryterium oceny prac:

Komisja Konkursowa dokona oceny prac biorąc pod uwagę ich oryginalność, pomysłowość i estetykę wykonania.

5. Termin składania prac: do 28.10.2022r.

6. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi dnia 03.11.2022r.

7. Miejsce składania prac: sala Koteczków. (Zorganizujemy wystawę dyń w przeszklonym holu).

8. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody.

9. Prace po rozstrzygnięciu konkursu wracają do właścicieli.

10. Dodatkowe informacje można uzyskać u koordynatora konkursu: pani Ani.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY TWÓRCZYCH POMYSŁÓW ORAZ RADOŚCI Z TWORZENIA

• ZEBRANIE Z RODZICAMI

• Drodzy rodzice.

Zebrania odbędą się we wtorek 6 września.

O 16.30 spotykamy się w grupie Koteczków (II grupa) na ogólnym zebraniu dla wszystkich rodziców, następnie grupami rozchodzimy się do sal gdzie odbędą się już zebrania tylko dla danej grupy wraz z wychowawcami.

Ponadto w czwartek, 8 września odbędzie się pierwsza sesja zdjęciowa. Najlepiej żeby dzieci były ub

• WAŻNE!!

• W związku z remontem instalacji elektrycznej na placówce, kontakt telefoniczny i mailowy jest bardzo utrudniony.

• Drodzy rodzice.

Aktualnie nasza placówka jest w trakcie remontu całej instalacji elektrycznej.

Jeśli chodzi o wrzesień a w szczególności nowo przyjęte dzieci, ważne żeby miały wygodne obuwie do sal (kapcie bez sznurówek - takie które dziecko będzie samo w stanie założyć), oraz ubranie do przebrania - czasami w toalecie, podczas posiłków czy nawet zajęć (plastycznych w sali), dzieci mogą się pomoczyć, ubrudzić.

Prosimy żeby dzieci miały nie tylko bieliznę do przebrania lecz również bluzeczki, getry, spodnie a nawet skarpetki. Wszystko spakować do woreczka czy plecaka który zawsze będzie w szatni. Każde dziecko ma swoje półeczki i wieszak, oznaczony małym obrazkiem.

Zebrania z rodzicami dla wszystkich grup odbędą się zaraz na początku września, najpewniej w drugim tygodniu, konkretne daty podamy na początku roku szkolnego.

Teraz życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji, a z uśmiechami witamy dzieciaki i rodziców 1 września.

Do zobaczenia

• Od poniedziałku 7 lutego wracamy do pracy w prawie pełnym składzie.

Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie.

• Lista galerii